1 425 online
načítání
Doporučujeme: více kategorií
Talking tom cat v1.2.3
nethry.cz > Androidové hry > Simulace > Talking tom cat v1.2.3
Simulace

Tom máte kočku, která reaguje na dotyk a opakuje všechno, co říci, legrační hlas. Můžete ho pit, hrabat a ránu ho chytit za ocas. Záznam videa Tom opakovat vaše slova a sdílet je s přáteli a rodinou <br> Hry vlastnosti:. Promluvte si s Tomem a on se bude opakovat vše, co říci, legrační hlas. PET jeho tělo a hlavu, aby ho předení. Poke hlavu, břicho a nohy. Chytit svůj ocas. Nalít sklenici mléka pro něj pití. Zapomeňte na něj a on se zívání nebo kýchání. Záznam videa Tom, je nahrávat na YouTube a AMP, Facebook nebo poslat e-mailem. Velikost - 12 Mb


Talking Tom Cat 2 Free v1.0 68% Talking Tom Cat 2 Free v1.0

Talking Tom Cat 2 Free v1.0

Tom je zpátky u všech nových dobrodružství <br> POZNÁMKA: Před spuštěním aplikace poprvé, budete muset stáhnout další 3-28 megabajty získat co nejlepší kvality grafiky pro vaše zařízení!. Tom je zpátky u všech nových dobrodružství! Tom je kočka, která reaguje na dotyk a opakuje všechno, co říkáte na legrační hlas. <br> Protože Tom je nyní mezinárodní celebrity, HES odstěhoval do uličky a chladném bytě. <br> Ale všechno není dokonalý pro Tom, jeho soused Ben dráždí a otravuje ho stále. <br>?? Jak hrát?? <br>? Promluvte si s Tomem a on se bude opakovat vše, co říci, legrační hlas. <br>? PET Toms břicha nebo hlavy, a aby ho předení. <br>? Poke hlavu, břicho a nohy. <br>? Slap Toms tvář doleva a doprava. <br>? Vytáhněte nebo dotýkat se jeho ocas. <br>? Stisknutím tlačítka prd vidět Ben prd a Tom chytit nos s odporem. <br> Poté opakuje, Tom, co říkáte, s nosem uzavřen na chvíli. <br>? Stisknutím tlačítka sáčku, aby se Ben pop papírového pytlíku a vystrašené Tom. Jeho veselé. <br>? Stisknut

Talking Leonard Tiger v1.0 74% Talking Leonard Tiger v1.0

Talking Leonard Tiger v1.0

Katy Kráva teď má přítele! Leonard Tiger hraje na kytaru a také může zopakovat, co říkáte! Zpívat s ním, roztomilý a skvělé písničky na svůj den lépe! Skvělé pro děti všech věkových kategorií! Rodiče, je to nejlepší kluk, hračky You `jsem kdy viděl!

John talking dog v1.0 78% John talking dog v1.0

John talking dog v1.0

Amazing Mluvící John Dog & amp, Soundboard Promluvte si psa John. On odpoví s jeho legrační hlas a reaguje na to, co říkáte, nebo dotyk. Nyní se 2 vzrušující uvnitř hry s mnoha úrovních hrát!

Talking Babsy Baby v1.5 74% Talking Babsy Baby v1.5

Talking Babsy Baby v1.5

vzrušující hra s 20 úrovněmi přidané Promluvte si se mluví Babsy Baby. Ona odpoví s ní legrační hlas a reaguje na to, co říkáte, nebo dotyk. Nyní se 2 vzrušující uvnitř hry s mnoha úrovních hrát!

Zobrazit další hry